Το εργοστάσιο της ΛΑΡΚΟ στο νομό Φθιώτιδας θα επισκεφθεί αύριο στις 12.30 το μεσημέρι ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ, Στέφανος Κασσελάκης. Στη συνέχεια θα μεταβεί στη Λάρυμνα όπου και θα συζητήσει με τους κατοίκους.
Το εργοστάσιο της ΛΑΡΚΟ στο νομό Φθιώτιδας θα επισκεφθεί αύριο στις 12.30 το μεσημέρι ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ, Στέφανος Κασσελάκης. Στη συνέχεια θα μεταβεί στη Λάρυμνα όπου και θα συζητήσει με τους κατοίκους.
Mε άρθρο του στη γαλλική εφημερίδα "Liberation", ο πρώην
Ιούλ 27, 2024Κάθε προσπάθεια εξάλειψης της αθλητικής βίας στηρίζει ο ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ
Ιούλ 27, 2024«Τα γεγονότα που έλαβαν χώρα στο Νοτιοανατολικό Αιγαίο τη
Ιούλ 27, 2024