Την πρόκριση στα ημιτελικά του σκιφ, στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού, εξασφάλισε ο Στέφανος Ντούσκος. Ο Γιαννιώτης σκιφίστας πέρασε 3ος τη γραμμή του φίνις στην 3η προημιτελική σειρά που συμμετείχε.
ΑΣΠΑΣΙΑ ΒΕΛΟΝΑΚΗ
Περισσότερα σε λίγο…
Την πρόκριση στα ημιτελικά του σκιφ, στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού, εξασφάλισε ο Στέφανος Ντούσκος. Ο Γιαννιώτης σκιφίστας πέρασε 3ος τη γραμμή του φίνις στην 3η προημιτελική σειρά που συμμετείχε.
ΑΣΠΑΣΙΑ ΒΕΛΟΝΑΚΗ
Περισσότερα σε λίγο…
Εξαιρετική προσπάθεια έκανε η ελληνική τετράδα στα 4Χ200μ.
Ιούλ 30, 2024To αρχηγείο της ελληνικής αποστολής στο Παρίσι απέστειλε επιστολή
Ιούλ 30, 2024Η Ιταλία πήρε μία άτυπη ρεβάνς από την Κροατία,
Ιούλ 30, 2024