Σχεδόν όλοι οι άνθρωποι μπορούν να αντέξουν τις αντιξοότητες, αλλά αν θες να δοκιμάσεις το χαρακτήρα ενός ανθρώπου, δώσ’ του εξουσία.

ΜακΛις: «Είμαι αρκετά καλός για να…επιστρέφω»

22 Μάρτιος, 2019

Σε εξαιρετικά δύσκολη θέση βρέθηκε ο προπονητής της Σκωτίας Άλεξ ΜακΛίς, στις ερωτήσεις των δημοσιογράφων, σχετικά με το μέλλον του, μετά την εκκωφαντική  ήττα με 3-0 από την ομάδα του Καζακστάν, χθες στην πρεμιέρα των προκριματικών του Euro2020, λέγοντας ότι είναι «πολύ καλός για να επιστρέφει».
 Το Καζακστάν, 117ο στην κατάταξη της FIFA στον κόσμο, έφτασε σε μία αξέχαστη νίκη στο πρώτο παιχνίδι των προκριματικών με δύο γκολ στα πρώτα 10 λεπτά και πρόσθεσε ένα άλλο μόλις μετά το ημίχρονο για να υποχρεώσει τους Σκωτσέζους σε μια ταπεινωτική ήττα.

Read previous post:
Το 25% των νέων POS είναι ανενεργό – Μεγάλη αύξηση των ανέπαφων συναλλαγών

To 25% των νέων POS (τερματικών αποδοχής καρτών) που εγκαταστάθηκαν το 2017 και 2018, λόγω της υποχρέωσης που επέβαλε η...