Ένας άνθρωπος που έχει μια πεποίθηση ισοδυναμεί με ενενήντα εννέα που απλά ενδιαφέρονται. John Stuart Mill, 1806-1873, Άγγλος φιλόσοφος.

«Γκέλαρε» η Ατλέτικο, 0-0 με Λεγανές

26 Ιανουαρίου, 2020

Νέα αποτυχία για την Ατλέτικο Μαδρίτης, καθώς μετά την ήττα με 2-0 από την Εϊμπάρ, οι «ροχιμπλάνκος» παραχώρησαν «λευκή» ισοπαλία στην ουραγό, Λεγανές. Οι δύο ομάδες είχαν πολλές ευκαιρίες για να σκοράρουν όμως οι δύο τερματοφύλακες έκαναν άριστα την δουλειά τους. Στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων, ο πορτιέρε των φιλοξενούμενων, Κουέγιας…

Read previous post:
Γ. Πατούλης: Με οκτώ δράσεις η Περιφέρεια Αττικής σχεδιάζει να δώσει μόνιμη και βιώσιμη λύση στη διαχείριση των απορριμμάτων

Με ένα σχέδιο 8 βασικών δράσεων που θα εφαρμοστούν μέσα στο πρώτο εξάμηνο του 2020 και θα δίνουν έμφαση στην...